O zdravom svetle


Výskum o vplyve svetla na zdravie človeka

Spoločnosť Blue step realizuje výskum o vplyve plnospektrálneho svetla na zdravie človeka v Českej a Slovenskej republike už niekolko rokov. Pripojte sa a využite možnosť zapožičania žiariviek zdarma v rámci výskumu vplyvu plnospektrálneho osvetlenia na zdravie a pracovnú výkonnosť

Nový katalóg ZDRAVÉ SVETLO 2013

Stiahnite si 40 stranový katalóg okrem nových svietidiel, lámp a svetelných zdrojov obsahuje desať strán zaujímavého čítania o tom ako si doma vylepšiť osvetlenie, o príkladoch využitia zdravého svetla, o kvalite svetla, o výskume, o osobnostiach z odboru.

Ako sa zbaviť zimných depresií - SAD, winter blues

Trápia vás každú jeseň a zimu depresie, nadmerná únava, zvýšená spavosť, zhoršená pracovná výkonnosť? Potom je možné, že trpíte sezónnou afektívnou poruchou (SAD), alebo jej miernejšou formou "winter blues".

Liečivá sila svetla

Nechajte rastlinu pár dní bez svetla a spoľahlivo ju zabijete. Človek sa môže zdržiavať v úplnej tme neobmedzenú dobu. Okrem toho, že nemôže používať zrak, sa na prvý pohľad nič vážneho nedeje. Avšak len na prvý pohľad – v skutočnosti je pre nás slnečné žiarenie rovnako nepostrádateľné a jeho nedostatok môže mať vážne následky.

ZDRAVÉ SVETLO 2013: Nové produkty, nový katalóg, nový web

8.1.2013 Stiahnite si 40 stranový katalóg okrem nových svietidiel, lámp a svetelných zdrojov obsahuje desať strán zaujímavého čítania o tom ako si doma vylepšiť osvetlenie, o príkladoch využitia zdravého svetla, o kvalite svetla, o výskume, o osobnostiach z odboru.

Nové plnospektrálne lampy, kompaktné žiarivky a LED žiarovky

12.5.2013 Rozširujeme ponuku lámp s plnospektrálnym svetlom o 23 nových modelov. Pribudli stolné lampy, stojace lampy a lampy viacúčelové. Zároveň roširujeme sortiment plnospektrálnych úsporných žiariviek a uvádzame do ponuky prvé plnospektrálne LED žiarovky – svietivé diódy.

 
 
 

Copyright © 2012 Blue step spol. s r.o.