ZDRAVÉ SVETLO 2013: Nové produkty, nový katalóg, nový web


8.1.2013.01    S príchodom nového roka sme priniesli novinky, ktoré veríme, že potešia každého milovníka zdravého svetla. Noviniek je hneď niekoľko, nech sa páči:

 

Široký výkonový výber svietidiel s príkonmi od 24W do 216 W (4x54W).
Významnou mierou sme rozšírili sériu svietidiel o modelové rady, ktoré otvárajú možnosti pre širšiu aplikáciu produktov ZDRAVÉ SVETLO(R). Okrem naplnenia estetických nárokov zákazníkov, v ponuke je odteraz široký výkonový výber svietidiel s príkonmi od 24W do 216W (4x54W).
 
Pre obytné priestory dávame zvlášť do pozornosti modelové rady svietidiel GAUDIUM, POMPA, STELLA FIX.
Pre pracoviská, výukové, obchodné, spoločenské a športové interiéri dávame do pozornosti modelové rady GAUDIUM, POMPA, STELLA, STELLA FIX a FESTUM.
  Mnohé svietidlá sú vybavené inteligentnými predradníkmi, ktoré umožňujú použitie žiariviek rôznych výkonov.
  Napríklad 24W žiarivky možno alternovať s 14W, 54W s 28W alebo 80W s 35W žiarivkami. Táto funkcionalita umožňuje nielen prispôsobovať výkon (a teda intenzitu svetla) zakúpeného svietidla pre ten ktorý priestor, ale poskytuje aj variabilitu pre tých, ktorý zvažujú ekonomiku svetelných zdrojov. To znamená zvažujú použitie žiariviek buď vysoko účinných alebo vysoko výkonných.
   
HLS - celostný prístup k osvetlovaniu. 
Väčšina nových svietidiel spĺňa našu prísnejšiu internú normu HLS, ktorá zohľadňuje nielen technické riešenie ale celkové pôsobenie svietidla vo vzťahu k človeku. Podrobnejšie je táto norma vysvetlená v novom katalógu. Svietidlá spĺňajúce normu HLS sú v katalógu označené logom HLS.
 

STOLNÁ LAMPA SLIM  Nová dizajnová alternatíva k obľúbenej lampe DESKPRO. Umožňuje otáčanie hlavy okolo zvislej osi.

      
KOMPAKTNÉ ŽIARIVKY
Sortiment je rozšírený o modely 15W/E27 a 25W/E27. Prvý z nich určite poteší tých, ktorí kvôli rozmerom nemohli použiť žiadny z doterajších modelov.
      
NOVÝ ROZŠÍRENÝ KATALÓG ZDRAVÉ SVELO 2013
Online pdf na stiahnutie tu: katalog
Papierovú verziu pošleme na vyžiadanie alebo pri objednávke poštou.
 
NOVÝ WEB www.zdravesvetlo.sk
Veríme, že novšia podoba webovej stránky, nové členenie a grafika, vám uľahčí hľadanie riešenia pre vaše potreby. Okrem produktových informácií nájdete aj podporné materály na stiahnutie ako napríklad katalógy, letáky, newsletre, návody na montáž, informácie o náhradných zdrojoch do lámp a podobne.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 
 
 

Copyright © 2012 Blue step spol. s r.o.